Dr hab. Witold Kurowski, prof. UŚ powołany do pełnienia funkcji Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego

14.09.2022 - 15:05 aktualizacja 14.09.2022 - 15:05
Redakcja: martarekosiewicz

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że z dniem 14 września 2022 r. powołałem do pełnienia funkcji Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach dr hab. Witolda Kurowskiego, prof. UŚ.

Na wczorajszym posiedzeniu Senatu kandydat otrzymał zdecydowane poparcie członków Senatu (30 osób zagłosowało za, 1 osoba zagłosowała przeciw, 2 osoby wstrzymały się od głosu).

Jednocześnie chciałbym serdecznie podziękować Panu prof. dr. hab. Czesławowi Martyszowi za kierowanie Wydziałem, a przede wszystkim za znakomity wynik ewaluacyjny oraz utrzymywanie wysokiej pozycji w rankingu wydziałów prawa w Polsce.

Ryszard Koziołek

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach