Terminy rozpoczęcia zajęć na studiach stacjonarnych w roku akademickim 2024/2025

06.09.2024 - 11:50 aktualizacja 09.09.2024 - 09:26
Redakcja: wiktoriakubiaczyk

Uprzejmie informujemy, że w roku akademickim 2024/2025 zajęcia na studiach stacjonarnych rozpoczynają się wg następującego harmonogramu:

1 października br. – tydzień nieparzysty, rozpoczynają się wykłady i ćwiczenia na kierunkach:

• Prawo
  • Administracja I stopnia;
  • Administracja II stopnia, semestr 3;
  • Przedsiębiorczość I stopnia;
  • Przedsiębiorczość II stopnia, semestr 3;
  • Administrowanie środowiskiem II stopnia, semestr 3 oraz lektoraty dla II roku studiów.

7 października br. tydzień parzysty, rozpoczynają się wykłady i ćwiczenia na kierunkach:

• Administracja II stopnia, semestr 1;
  • Prawo w biznesie II stopnia, semestr 1;
  • Administrowanie środowiskiem II, stopnia semestr 1 oraz wszystkie przedmioty wybieralne na kierunkach: Prawo, Administracja I i II stopnia, Przedsiębiorczość I i II stopnia, Administrowanie Środowiskiem, Prawo w biznesie.

14 października br. tydzień nieparzysty, rozpoczynają się zajęcia na kierunku IBLA oraz dla studentów programu Erasmus+.

Osoby prowadzące zajęcia co dwa tygodnie informujemy, że tydzień 30 września – 6 października jest tygodniem nieparzystym, a tydzień 7 – 13 października tygodniem parzystym.

Terminy szkoleń dla studentów I roku zostaną opublikowane po ustaleniu dat przez Samorząd Studencki.