Absolwentki WPiA laureatkami konkursu miesięcznika „Przegląd Prawa Handlowego” na najlepsze prace magisterskie

21.07.2021 - 08:02, aktualizacja 21.07.2021 - 08:04
Redakcja: administrator

Z przyjemnością informujemy, że w XXIII edycji konkursu organizowanego przez Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. i Redakcję miesięcznika „Przegląd Prawa Handlowego” na najlepsze prace magisterskie z dziedziny prawa handlowego, obronione w roku akademickim 2019/2020 docenione zostały prace Absolwentek Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Pani Kornelia Kucab otrzymała III nagrodę za pracę pt.: „Obowiązek lojalności członków organów zarządzających w spółkach kapitałowych” napisaną pod kierunkiem dr. hab. Piotra Piniora, prof. UŚ.

Z kolei Pani Klaudia Raczek została wyróżniona za pracę pt.: „Osoby prawne w prawie prywatnym międzynarodowym” napisaną pod opieką prof. dr. hab. Wojciecha Popiołka.

Serdecznie gratulujemy!