Dr Michał Barański opiekunem w międzynarodowym programie doktorskim „Central European Academy Scholarship”

28.02.2022 - 11:14, aktualizacja 28.02.2022 - 11:14
Redakcja: martarekosiewicz

Z dumą informujemy, że Pan dr Michał Barański będzie pełnił funkcję opiekuna w  międzynarodowym programie stażowym dla doktorantów  – Central European Academic Scholarship na Uniwersytecie w Miszkolcu (Węgry).

The Central European Academic Scholarship został uruchomiony w 2021 roku na Uniwersytecie w Miszkolcu we współpracy z Ferenc Mádl Institute of Comparative Law (MFI). Dzięki uczestnictwu w programie słuchacze z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Słowenii, Chorwacji oraz Serbii mają możliwość  poszerzenia swojej wiedzy i kompetencji z zakresu prawa porównawczego w czterech obszarach: Prawo Publiczne, Prawo Prywatne, Prawo Międzynarodowe i UE oraz Nauka i Sieć badawcza.

Więcej informacji o programie: https://jogikar.uni-miskolc.hu/cea_scholarship

Serdecznie gratulujemy!