Pani prof. dr hab. Jadwiga Glumińska-Pawlic uhonorowana medalem „Virtus est perfecta ratio”

13.04.2021 - 08:00, aktualizacja 13.04.2021 - 08:00
Redakcja: administrator

Z dumą informujemy, że Pani prof. dr hab. Jadwiga Glumińska-Pawlic została uhonorowana medalem „Virtus est perfecta ratio” im. Księcia Franciszka Ksawerego Druckiego‑Lubeckiego – Ministra Skarbu, za szczególne zasługi dla interesu publicznego Rzeczpospolitej Polskiej w dziedzinie wiedzy i praktyki podatkowej oraz skarbowej.

Medal „Virtus est perfecta ratio” ustanowiony przez Instytut Studiów Podatkowych przyznawany jest osobom o wybitnych osiągnięciach z zakresu nauki i publicystyki podatkowej, w służbie państwowej lub samorządowej, w działalności społecznej oraz w praktyce stosowania prawa podatkowego.

Odznaczenie nadawane jest uchwałą niezależnej Kapituły Medalu, a jego Patronem jest Książę Franciszek Ksawery Drucki-Lubecki – wybitny finansista i organizator gospodarki, Minister Skarbu Królestwa Polskiego.