Raport dr hab. Grzegorza Matusika w wydawnictwie Eleven International Publishing w Hadze

21.03.2022 - 10:59, aktualizacja 21.03.2022 - 11:01
Redakcja: administrator
Z radością informujemy, że ukazała się monografia „Student Housing in Europe. An Overview of Policies and Regulations in Several Countries” (red. T. Vandromme, N. Carette, D. Vermeir) w serii „Studies in housing law” wydawnictwa Eleven International Publishing w Hadze.

Monografia prezentuje raporty dotyczące polityki mieszkaniowej i ram prawnych związanych z prawem do mieszkania oraz nabywaniem tytułów prawnych w celach mieszkaniowych przez studentów w 14 państwach Unii Europejskiej (Austrii, Belgii, Danii, Anglii, Francji, Hiszpanii, Niderlandów, Niemiec, Irlandii, Portugalii, Szwecji, Węgier, Włoch, a także Polski). Wśród autorów znaleźli się wybitni przedstawiciele nauki z poszczególnych państw uczestniczących w projekcie. Dr hab. Grzegorz Matusik jest Autorem raportu dotyczącego prawa polskiego.

Więcej szczegółów na stronie: https://www.boomdenhaag.nl/…/student-housing-in-europe

Serdecznie gratulujemy!