Wydawnictwo Instytutu Prawa Gospodarczego IUS PUBLICUM na liście ministerialnej dzięki zaangażowaniu naukowemu dr hab. M. Pawełczyka prof. UŚ, oraz dr hab. Marleny Jankowskiej – Augustyn, prof. UŚ

13.01.2020 - 12:54, aktualizacja 13.01.2020 - 14:07
Redakcja: Faustyna Głuszak-Jarzyna

wpisanie do Wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe
POZIOM I – 80 punktów
, pod identyfikatorem nr 35200 (Komunikat Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 grudnia 2019 r. w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe).

Wydawnictwo Instytutu Prawa Gospodarczego IUS PUBLICUM z siedzibą w Warszawie powstało w 2014 r. przy Polskiej Fundacji Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum i aktywnie wspiera naukowców w ich aktywności badawczej i publikacyjnej.

Wydawnictwo Ius Publicum specjalizuje się w wydawaniu publikacji naukowych z dziedziny: nauki społeczne, w dyscyplinie naukowej: nauki prawne.

Wydawnictwo jest innowacyjnym, butikowym wydawnictwem prawniczym, wyspecjalizowanym w publikacjach z zakresu prawa gospodarczego, w tym w szczególności w obszarze prawa własności intelektualnej oraz prawa publicznego oraz styku instrumentów prawa publicznego z prywatnoprawnymi regulacjami.

Wydawnictwo Ius Publicum istotny jakościowo dorobek wyselekcjonowanych publikacji polsko- i anglojęzycznych. Wydawnictwo posiada serie wydawnicze, w tym m.in.

-Monografie IUS PUBLICUM,

– Geo & IP Series,

– Design & Fashion Law Series,

– Konkurencja i Regulacja.

Wydawnictwo pomaga autorom zrozumieć proces wydawniczy oraz przygotować monografię do druku na każdym etapie jej powstawania. Wydawnictwo IUS PUBLICUM podąża za najnowszymi trendami i standardami wydawniczymi

Więcej informacji, w tym nt. wykazu publikacji, Rady Naukowej oraz procesu wydawniczego:

W celach kontaktowych: dr hab. Marlena Jankowska-Augustyn, prof. UŚ; tel. 608 206 869 mail: wydawnictwo@iuspublicum.pl