Wystąpienie adw. Magdaleny Stryji na konferencji “Climate Change, the Sustainable Development Goals and the Law …”

12.11.2021 - 09:24, aktualizacja 12.11.2021 - 10:55
Redakcja: martarekosiewicz

Z dumą informujemy o sukcesie Pani adw. Magdaleny Stryji, która w dniach 29-30 października 2021 roku reprezentowała Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego na konferencji  „Climate Change, the Sustainable Development Goals and the Law in the Context of Pandemic Recovery Conference”.

Konferencja organizowana przez Climate Law and Governance Initiative odbyła się we współpracy z University of Cambridge w ramach przygotowań do szczytu klimatycznego COP26. Do przedstawienia wystąpień zostali zaproszeni eksperci, wiodący praktycy, badacze i naukowcy z zakresu prawa, zmian klimatycznych, polityki i gospodarki gruntami.  Adw. Magdalena Stryja  w wystąpieniu „Beyond Coal for a Sustainable Future through Just Transition & Post-Pandemic Reconstruction in Poland” omówiła perspektywy dla zrównoważonego rozwoju w Polsce poprzez sprawiedliwą transformację.

Serdecznie gratulujemy!