Z dumą informujemy, że w XX edycji Konkursu im. prof. Tadeusza Hanauska na Pracę Roku z Dziedziny Kryminalistyki nagrodzone zostały:

29.11.2019 - 14:21, aktualizacja 13.01.2020 - 14:08
Redakcja: administrator
  1. praca autorstwa Pani Sylwii Ławrentjew pt. „Opiniowanie pismoznawcze w sprawach testamentowych” napisana pod kierunkiem prof. dr hab. Tadeusza Widły została wyróżniona nagrodą Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego w kategorii – prace doktorskie;
  2. praca autorstwa Pana Tomasza Kajetana Perschke pt. „Cyberinwigilacja” napisana pod kierunkiem prof. dr hab. Tadeusza Widły została wyróżniona nagrodą Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego w kategorii – prace magisterskie;
  3. praca autorstwa Pani Pauliny Lelonek pt. „Cechy relacji świadków naocznych” napisana pod kierunkiem prof. dr hab. Marka Leśniaka została wyróżniona nagrodami Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego w kategorii – prace magisterskie.

Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów odbędzie się 9 grudnia 2019 r., rozpoczęcie o godz. 18.00 w Auli C Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego, Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy!