doktorant

Nabór wniosków o dofinansowanie działalności doktoranckiej w I półroczu 2020 roku

06.03.2020 - 14:02 aktualizacja 16.03.2020 - 11:47
Redakcja: dianapasek
Tagi: doktorant, konkurs, samorząd, środki

Przesunięcie terminu naboru wniosków

w związku z rozprzestrzenianem się wirusa SARS-CoV-2 i tymczasowymi zmianami w funkcjonowaniu Uniwersytetu, termin naboru wniosków w ramach konkursu na podział środków, którymi dysponuje Samorząd Doktorantów zostaje przesunięty na 19 kwietnia 2020 roku.

Dnia 09.03.2020 roku rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów naukowych lub aktywizujących środowisko doktorantów. O dofinansowanie mogą ubiegać się organizacje doktoranckie oraz indywidualni doktoranci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wnioski należy złożyć do godziny 23:59 dnia 22.03.2020 r. Zgłoszenia przyjmowane będą jedynie drogą elektroniczną. Wnioski, które zostaną wysłane listownie nie będą rozpatrywane przez Uczelnianą Radę Samorządu Doktorantów. Szczegóły dotyczące konkursu oraz niezbędne wnioski znajdą Państwo poniżej:

Zasady przyznawania środków

Wniosek organizacji