PRELUDIUM BIS 3

22.09.2021 - 14:48 aktualizacja 22.09.2021 - 14:48
Redakcja: am
Tagi: NCN, PRELUDIUM BIS 3

Narodowe Centrum Nauki (NCN) ogłasza konkurs PRELUDIUM BIS 3 skierowany do podmiotów prowadzących szkoły doktorskie.

Celem konkursu jest wsparcie kształcenia doktorantów w szkołach doktorskich i finansowanie projektów badawczych realizowanych przez doktorantów w ramach przygotowywanych przez nich rozpraw doktorskich.

Budżet projektów PRELUDIUM BIS 3 może obejmować środki na badania w wysokości co najwyżej 300 000 zł, koszty stypendium doktoranckiego oraz koszty pośrednie. W konkursie będą finansowane projekty trwające 36 lub 48 miesięcy. Do zespołu badawczego należą wyłącznie kierownik projektu (promotor doktoranta) oraz doktorant.

Nabór wniosków do 15.12.2021 do godz. 16.00

Więcej na stronie: https://www.ncn.gov.pl/ogloszenia/konkursy/preludiumbis3

kolorowe zdjęcie przedstawia ręce osoby siedzącej przy stole i piszącej na laptopie, obok laptopa kubek i dokumenty