Bezpłatne szkolenia PRINCE2 na poziomie Foundation

09.11.2021 - 11:06 aktualizacja 09.11.2021 - 11:06
Redakcja: mn

9 listopada 2021 roku rozpoczął się nabór na bezpłatne szkolenia z PRINCE2 na poziomie Foundation, które poprowadzą specjaliści z firmy Inprogress.

Celem akredytowanego szkolenia PRINCE2 na poziomie Foundation jest omówienie sprawdzonych metod zarządzania projektami, które w znacznej mierze ułatwiają prowadzenie projektu. Dzięki stosowaniu metodyki PRINCE2 na poziomie Foundation można zwiększyć szansę na osiągnięcie sukcesu i założonego celu. Szkolenie z metodyki PRINCE2 na poziomie Foundation pokaże m.in., w jaki sposób prowadzić działania w pełnym cyklu życia projektu, jak zarządzać ryzykiem, jakością i zmianami, jak wygląda schemat podejmowania decyzji w projekcie i jakie są pryncypia.

Szkolenie adresowane jest do wszystkich studentów Wydziału Humanistycznego UŚ studiów stacjonarnych będących na 2. i 3. roku studiów licencjackich oraz na 1. i 2. roku studiów magisterskich. Szkolenie zakończy się uznanym na arenie międzynarodowej egzaminem akredytowanym. Znajomość metodyki PRINCE2 na poziomie Foundation jest dziś liczącą się na rynku pracy umiejętnością.

Rekrutacja potrwa do 17 listopada. Dokumenty rekrutacyjne (wraz z informacją o którą grupę: 1, 2 lub 3) chodzi) należy składać na Wydziale Humanistycznym (Katowice, ul. Uniwersytecka 4, pok. A 3.6) w dniach: 9, 10, 15, 16, 17 listopada w godz. 9.00–12.00.

W pozostałe dni dokumenty można zostawić w skrzynce znajdującej się obok pok. A 3.6.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia odbywać się będą stacjonarnie w Katowicach. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy się skontaktować z koordynator merytoryczną projektu na Wydziale Humanistycznym dr hab. Agnieszką Nęcką-Czapską, prof. UŚ (agnieszka.necka@us.edu.pl).

Terminy szkoleń

Grupa 1 w godz. 9.00-17.00

• 29 listopada
  • 30 listopada
  • 1 grudnia

Grupa 2 w godz. 13.45-20.00

• 9 grudnia 2021
  • 10 grudnia 2021
  • 11 grudnia 2021

Grupa 3 w godz. 13.45-20.00

• 13 grudnia 2021
  • 14 grudnia 2021
  • 15 grudnia 2021

Szkolenia są realizowane w ramach projektu pn. „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5. Kompleksowe programy szkół wyższych.

Dokumenty do pobrania: Formularze rekrutacyjne

zdjęcie z góry na trzy osoby siędzące przy stole, pracujące nad projektem