Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Humanistyczny

Sprawy organizacyjne Wydziału


 

mgr Ewa Liszowska
e-mail: ewa.liszowska@us.edu.pl
tel.: 32 2009 263 | 32 2009 267
Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, pok. 113

 

mgr Beata Kalarus
e-mail: beata.kalarus@us.edu.pl
tel.: 32 359 16 53
Katowice, Bankowa 11, pok. 20

 

mgr Agnieszka Binduchowska
e-mail: agnieszka.binduchowska-lach@us.edu.pl
tel.: 32 364 08 28
Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5, pok. 1.8

 

Strategia


 

dr Kamila Czaja
e-mail: kamila.czaja@us.edu.pl
tel.: 32 2009 221
Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, pok. 8

 

Promocja, współpraca z otoczeniem


 

lic. Anna Mitura
e-mail: anna.mitura@us.edu.pl
tel.: 32 2009 229
Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, pok. 8a

 

lic. Monika Nowak
e-mail: monika.m.nowak@us.edu.pl
tel.: 32 2009 255
Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, pok. 8a

 

lic. Kaja Strużyk
e-mail: kaja.struzyk@us.edu.pl
tel.: 32 2009 243
Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, pok. 8a

 

Sprawy finansowe Wydziału


 

mgr inż. Jacek Barglik
e-mail: jacek.barglik@us.edu.pl
tel.: 32 2009 209 | 32 2009 249
Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, pok. 1B

 

mgr Dorota Jałowiecka
e-mail: dorota.jalowiecka@us.edu.pl
tel.: 32 2009 209 | 32 2009 249
Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, pok. 1B

 

Infrastruktura i aparatura badawcza i dydaktyczna


 

Andrzej Nowak
e-mail: andrzej.nowak@us.edu.pl
tel.: 32 364 08 35
Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5, pok. 2.40

 

Obsługa poczty wydziałowej


 

lic. Sylwia Uchnast
e-mail: sylwia.uchnast@us.edu.pl
tel.: 32 2009 265
Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, pok. 2

return to top