Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Humanistyczny

Sprawy organizacyjne Wydziału


 

mgr Ewa Liszowska
e-mail: ewa.liszowska@us.edu.pl
tel.: 32 2009 263 | 32 2009 267
Katowice, ul. Uniwersytecka 4, pok. B1.13

 

mgr Agnieszka Binduchowska
e-mail: agnieszka.binduchowska@us.edu.pl
tel.: 32 364 08 28
Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5, pok. 1.8

 

Strategia


 

dr Kamila Czaja
e-mail: kamila.czaja@us.edu.pl
tel.: 32 2009 221
Katowice, ul. Uniwersytecka 4, pok. B1.37

 

Promocja, współpraca z otoczeniem


W sprawach dotyczących strony internetowej: informacje.wh@us.edu.pl

 

lic. Anna Mitura
e-mail: anna.mitura@us.edu.pl
tel.: 32 2009 229
Katowice, ul. Uniwersytecka 4, pok. B1.37

 

mgr Monika Nowak
e-mail: monika.m.nowak@us.edu.pl
tel.: 32 2009 255
Katowice, ul. Uniwersytecka 4, pok. B1.37

 

lic. Kaja Strużyk
e-mail: kaja.struzyk@us.edu.pl
tel.: 32 2009 243
Katowice, ul. Uniwersytecka 4, pok. B1.37

 

Sprawy finansowe Wydziału


 

mgr Dorota Jałowiecka
e-mail: dorota.jalowiecka@us.edu.pl
tel.: 32 2009 209 | 32 2009 249
Katowice, ul. Uniwersytecka 4, pok. B1.24

 

mgr Anna Jaksa
e-mail: anna.jaksa@us.edu.pl
tel.: 32 2009 209 | 32 2009 249
Katowice, ul. Uniwersytecka 4, pok. B1.24

return to top