Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Przyrodniczych

Koordynatorzy ds. studenckich

dr Marta Chmielewska

tel. 32 3689379

e-mail: marta.chmielewska@us.edu.pl

Instytut Nauk o Ziemi, 41-200 Sosnowiec, Będzińska 60, pok. 620

 

dr Monika Tarnawska

tel. 32 3591203

e-mail: monika.tarnawska@us.edu.pl

Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska, 40-007 Katowice, Bankowa 9, pok. 308

Koordynatorzy ds. dostępności

dr hab. Marzena Lamparska

tel. 32 3689587

e-mail: marzena.lamparska@us.edu.pl

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej, 41-200 Sosnowiec, Będzińska 60, pok. 1804

 

dr hab. Joanna Szymanowska-Pułka

tel. 32 2009371

e-mail: joanna.szymanowska-pulka@us.edu.pl

Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska, 40-032 Katowice, Jagiellońska 28, III pietro, pok. C-353

Specjaliści administracyjni ds. dostępności

Justyna Rogalska – Nowak

tel. 32 3689680

e-mail: justyna.rogalska@us.edu.pl

Dziekanat, 41-200 Sosnowiec, ul.Będzińska 60

 

mgr Elżbieta Soczawa

tel. 32 2009556

e-mail: elzbieta.soczawa@us.edu.pl

Dziekanat, 40-032 Katowice, ul.Jagiellońska 28

Koordynator ds. kontaktu ze szkołami

dr Anna Cieplok

tel. 32 359 1394

e-mail: anna.cieplok@us.edu.pl

Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska, 40-007 Katowice, ul.Bankowa 9, pok. 130 B

Koordynator ds. specjalności nauczycielskiej

dr hab. Adam Hibszer

tel. 32 3689 456

e-mail: adam.hibszer@us.edu.pl

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej, 41-200 Sosnowiec, ul.Będzińska 60, pok. 1503

dr Marek Kaczmarzyk prof. UŚ

tel. 32 3591169
e-mail: marek.kaczmarzyk@us.edu.pl

Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Srodowiska, Bankowa 9,  40-007 Katowice pokój 24b.

Koordynatorzy ds. Programu Erasmus+

dr hab. Alina Kafel prof UŚ (alina.kafel@us.edu.pl),
dr hab. Jolanta Burda prof. UŚ (jolanta.burda@us.edu.pl)

informacje dot. programu Erasmus + znajdują się na stronie: https://us.edu.pl/wydzial/wnp/student/programy-studenckie/

return to top