Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Przyrodniczych

KONSULTACJE 2021/2022

Absalon Damian wtorek 13.00 – 13.45
Bielec-Bąkowska Zuzanna środa 13.00-13.45
Błaszczyk Małgorzata poniedziałek, 13-45.14.30
Boczarowski Andrzej  wtorek 13.00-13.45
Budzik Tomasz wtorek 12.00-13.00
Burda Jolanta poniedziałek 15:15 – 16:00, wtorek 13:00 – 13:45
Chmielewska Marta poniedziałek 13:00-13:45
Ciepły Michał wtorki i czwartki 13.00-13.45
Czajka Agnieszka wtorek 13.00-13.45
Dobiński Wojciech środa 10.00 – 12.00
Dragan Weronika wtorek 13.00-13.45
Dulias Renata środa 13.00-13.45 ( III-IV s.205 , V-VI p.1724 )
Fajer Maria wtorek 13.00-13.45
Falarz Małgorzata czwartek 13,00-19.45
Gądek Bogdan wtorek 10.45-11.30
Grabiec Mariusz piątek 13.45-14.30
Hibszer Adam środa 13.00-13.45
Ignatiuk Dariusz poniedziałek 11.00-12.00
Jania Jacek poniedziałek  10.00-11.00
Kantor-Pietraga Iwona wtorek 13.00-13.45
Kłosowski Franciszek środa 13:00 – 13:45
Krawczyk Wiesława  urlop
Krzysztofik Robert poniedziałek 11.20-12.05
Laska Michał czwartek 13.00-13.45
Łupikasza Ewa środa 9:00-10:00
Machowski Robert środa, czwartek 13:00 – 13:45
Malik Ireneusz poniedziałek 11.30-13.00
Matysik Magdalena środa 13.00-13.45
Mihaylov Valentin środa 13.00-13.45
Molenda Tadeusz środa 13.00-13.45
Myga-Piątek Urszula środa 13.00-13.45
Niedźwiedź Tadeusz poniedziałek  15:45-16:30
Opała-Owczarek Magdalena środa 13:00-13:45
Pawelec Halina wtorek 14.00 – 15.00
Pawlik Łukasz wtorek 11:30-12:30
Pełka-Gościniak Jolanta środa 13.00-13.45
Piechota Agnieszka wtorek 13.00-13.45
Pukowiec-Kurda Katarzyna wtorek 13.00-13.45
Pytel Sławomir wtorek 13.00-13.45
Rahmonov Oimahmad  wtorek 13.00-13.45
Ruman Marek wtorek 13.00 – 13.45
Runge Anna wtorek 13.00-13.45
Runge Jerzy środa 9.45 – 11.30
Rzętała Mariusz poniedziałek 11.30-12.30
Rzętała Martyna środa 13.00- 13.45
Sitek Sławomir poniedziałek 13:00-13:45
Sobala Michał wtorek 13.00-13.45
Solarski Maksymilian czwartek 13.00-13.45
Spórna Tomasz poniedziałek 13:00-13:45
Szafraniec Joanna wtorek 13:00-13:45 (MTeams), czwartek 13:00-13:45 (1420)
Szymczyk Artur wtorek 10.00-12.00
Szypuła Bartłomiej środa 10:45 – 11:30
Środek Dorota wtorek 13.00-13.45
Tomczewska-Popowycz Natalia wtorki 13:15-13:45, czwartki 13:15 – 13:45
Tyc Andrzej środa 13.00-14.00
Waga Jan Maciej wtorek 13.00-13.45
Widawski Artur wtorek 13:00 – 13:45
Wistuba Małgorzata środa 13:00-13:45
Wójcicki Krzysztof poniedziałek 13.00-13.45
Zuzańska-Zyśko Elżbieta poniedziałek 17.15-18.15
Żemła-Siesicka Anna piątek 9.00-9.45

 

return to top