doktorant
W celu zapewnienia wsparcia psychologicznego naszym doktorantom zagranicznym podpisaliśmy umowę z firmą, która ma doświadczenie we wspieraniu studentów, doktorantów i badaczy z uniwersytetu. Firma nazywa się G-Home Centrum Psychologiczno-Medyczne i ma dwa biura, jedno w Katowicach a drugie w Zabrzu, prowadzi też konsultacje online.

Nasi zagraniczni doktoranci są uprawnieni do bezpłatnych konsultacji psychologicznych jako części programu Welcome to Poland „d-OK-ctoral school – Kompleksowa adaptacja i obsługa zagranicznych doktorantów”.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia psychologicznego skontaktuj się bezpośrednio z recepcją firmy G-Home pod numerem telefonu +48 798 314 541 lub mailem recepcja@ghomeonline.pl i przygotuj osobisty token, który otrzymałeś z naszego biura.

Materiał zrealizowano w ramach projektu NAWA Welcome to Poland „d-OK-ctoral school – Kompleksowa adaptacja i obsługa zagranicznych doktorantów”