Wrzesień 2021

Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha „Granatowe Góry”

[ONLINE] Spotkanie pt. „Jolanta Wadowska-Król – lekarka, która ratowała zatrute dzieci”

[ONLINE] Konferencja pt. „Śladami przeszłości Górnego Śląska. Podsumowanie prac projektowych”

[ONLINE] Seminarium pn. „Seniorzy w obliczu pandemii – problemy, nadzieje, rozwiązania”

[ONLINE] Wykład otwarty prof. Christophera Yukinsa z George Washington University

Dzień rektorski dla osób świętujących zakończenie Ramadanu

[ONLINE] Czego uczy nas mistrz Yoda? O relacji nauczyciel-uczeń z prof. Katarzyną Krasoń | Scena Premier Naukowych

[ONLINE] 18. Węgiel Film Festival – międzynarodowy festiwal krótkometrażowych filmów studenckich

[ONLINE] IX Międzynarodowa Konferencja Magistrantów

Jubileusz 50-lecia kampusu Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie

Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

[ONLINE] Klub Myśli Ekologicznej: „Czy poradzimy sobie z naprawą naszego świata?”

Praca w służbach mundurowych – spotkanie informacyjno-rekrutacyjne

[ONLINE] Jubileusz Spodka

[ONLINE] II edycja wykładów mistrzów pt. „Debata mistrzów: edukacja dla klimatu”

return to top