Program letnich praktyk „Wodospad możliwości” | Vattenfall Poland

19.04.2024 - 10:10, aktualizacja 19.04.2024 - 10:11
Redakcja: nk
logo firmy Vattenfall - żółto-niebieskie koło oraz nazwa firmy

Vattenfall IT Services Poland – partner Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych w organizacji projektu Poniedziałek z IT, jeden z największych w Europie producentów i sprzedawców energii serdecznie zaprasza na letnie, płatne praktyki pn. „Wodospad możliwości”, skierowane do studentek i studentów kierunków IT oraz pokrewnych.

W ciągu sześciu wakacyjnych tygodni (120 godzin) osoby uczestniczące będą miały okazję zapoznać się z różnorodnością pracy i stanowisk w dużej międzynarodowej organizacji IT – zobaczyć, jak na co dzień pracują deweloperzy, a także inne osoby odpowiedzialne za obsługę systemów i zarządzanie złożoną infrastrukturą teleinformatyczną. Program obejmuje też kilka zadań do wykonania, by sprawdzić w praktyce swoje możliwości. Wszystko uzupełnią profesjonalne szkolenia.

Termin nadsyłania aplikacji (wyłącznie poprzez stronę www) mija 30 kwietnia.

Szczegóły programu i link do rejestracji można znaleźć na stronie: Praktyki studenckie w IT | Vattenfall Poland.