Konkurs na stypendium badawczo-dydaktyczne w University of Alberta w Kanadzie rozstrzygnięty

26.01.2022 - 13:35 aktualizacja 26.01.2022 - 13:35
Redakcja: am

W postępowaniu konkursowym, do którego zgłosiło się 5 osób, komisja powołana przez Dziekana Wydziału Humanistycznego UŚ wyłoniła zwyciężczynię. Została nią pani dr Justyna Budzik (Instytut Nauk o Kulturze) i jej właśnie przypadnie zaszczyt reprezentowania naszego Wydziału podczas stypendialnego pobytu w University of Alberta.

Komisja konkursowa uznała, że pani dr Justyna Budzik – poza wartościowym dorobkiem naukowym – zaproponowała najciekawsze i najlepiej wpisujące się w profil współpracy z Wirth Institute (University of Alberta) tematy wykładów, ponadto może pochwalić się znaczącym doświadczeniem we współpracy międzynarodowej i dydaktyce prowadzonej za granicą – w języku angielskim.

Gratulujemy i życzymy owocnego pobytu w Edmonton.

dr Justyna Budzik

dr Justyna Budzik | fot. Paweł Zakrzewski_FINA