Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Prawa i Administracji

Kontakt

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Śląski

ul. Bankowa 11b, 40-007 Katowice

Lokalizacja wydziału na mapie Google

e-mail: wpia@us.edu.pl

tel. 32 359 2060

Książka teleadresowa

 

W celu złożenia pisma lub wniosku drogą elektroniczną prosimy o wydrukowanie i podpisanie go oraz przesłanie na wskazany poniżej adres dziekanatu wraz z wyjaśnieniem czego dotyczy, skanu lub zdjęcia, alternatywnie:

1) całego wniosku;

2) strony wymagającej podpisu oraz całego wniosku w formie elektronicznej (w formacie .doc lub .pdf)

Formularze i druki: https://us.edu.pl/wydzial/wpia/sprawy-studenckie/formularze-i-druki/formularze-i-druki-studia-i-i-ii-stopnia/

Komunikaty: https://us.edu.pl/wydzial/wpia/komunikaty-wszystko/

Adres e-mail: dziekanat.wpia@us.edu.pl

 

Godziny pracy dziekanatów i dziekanatu ds. finansowych, stypendialnych i socjalnych w paździenriku:

Poniedziałek: od 11.00 do 15.00

Wtorek: od 12.00 do 17.00

Środa: nieczynne

Czwartek: od 11.00 do 15.00

Piątek: od 11.00 do 14.00

Sobota zjazdowa: od 7:30 do 13.00

 

Kontakty:

 

KIEROWNIK ORGANIZACYJNY WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI oraz RZECZNIK PRASOWY WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI

mgr Magdalena Stryja, magdalena.stryja@us.edu.pl tel.: 32 359 16 55 pok. 3.56

 

BIURO ORGANIZACYJNE

mgr Małgorzata Buchacz – malgorzata.buchacz@us.edu.pl tel.: 32 359 1257, pok.22;

Barbara Lehmann – barbara.lehmann@us.edu.pl, tel.: 32 359 1866, pok.33;

Małgorzata Nowacka –  malgorzata.nowacka@us.edu.pl, tel.: 32 359 1898, pok. 1.2;

mgr inż. Marta Rękosiewicz – marta.rekosiewicz@us.edu.pl, tel. 32 359 2060, pok.1.2.

Halina Kowalewska – tel. 32 359 2060, pok.1.2.

 

BIURO EWALUACJI I OBSŁUGI INSTYTUTU

mgr Ewa Klyszcz – ewa.klyszcz@us.edu.pl, tel.: 32 359 1613, pok.2.2;

mgr Agnieszka Maroń – agnieszka.maron@us.edu.pl, tel.: 32 359 2438, pok.2.3;

mgr Joanna Debernic – joanna.debernic@us.edu.pl, tel.: 32 359 1905, pok.2.4;

mgr Faustyna Głuszak – Jarzyna – faustyna.gluszak@us.edu.pl, tel.: 32 359 14 91, pok.2.4.

 

ZESPÓŁ DS. PROJEKTÓW WYDZIAŁU

mgr inż. Monika Łyczba – monika.lyczba@us.edu.pl, tel.: 32 359 1698, pok.2.3 

 

DZIEKANAT

OBSŁUGA PROCESU DYDAKTYCZNEGO

mgr Rafał Machna – rafal.machna@us.edu.pl, tel.: 32 359 2439, pok.1.15;

mgr Małgorzata Szaniewska – malgorzata.szaniewska@us.edu.pltel.: 32 359 1164, pok.1.15;

mgr Katarzyna Młynarczyk – katarzyna.mlynarczyk@us.edu.pl, tel.: 32 359 2443, pok.1.15.

 

OBSŁUGA STUDENTA

Kierunek: Prawo stacjonarne

mgr Leokadia Magosz – leokadia.magosz@us.edu.pl, tel.: 32 359 1819, pok.1.26;

mgr Ewa Niedurnyewa.niedurny@us.edu.pl, tel.: 32 359 2065, pok.1.26;

mgr Agnieszka Wola – agnieszka.wola@us.edu.pl, tel.: 32 359 1756, pok.1.26.

 

Kierunek: Prawo niestacjonarne

mgr inż. Beata Kasprowicz-Wzięchbeata.kasprowicz-wziech@us.edu.pl, tel.: 32 359 2069, pok.1.27;

mgr Anna Piaseckaanna.piasecka@us.edu.pl, tel.: 32 359 2066, pok.1.27;

mgr Olga Trzaskowskaolga.trzaskowska@us.edu.pl, tel.: 32 359 2101, pok. 1.27.

 

Kierunek: Administracja, Administrowanie środowiskiem, International Business Law and Arbitration, Przedsiębiorczość,

mgr Agnieszka Jach-Wróbelagnieszka.jach-wrobel@us.edu.pl, tel.: 32 359 1595, pok.1.24;

mgr Anna Kosturanna.kostur@us.edu.pl, tel.: 32 359 2064, pok.1.24;

mgr Anna Peas – anna.peas@us.edu.pl, tel.: 32 359 2067, pok.1.24.

 

ODPŁATNOŚCI ZA STUDIA  ORAZ ŚWIADCZENIA DLA STUDENTÓW

mgr Alina Czapik – alina.czapik@us.edu.pl, tel.: 32 359 2063, pok.1.25;

mgr Katarzyna Kliszcz – katarzyna.kliszcz@us.edu.pl, tel.: 32 359 2149, pok.1.25;

mgr Gabriela Paluch – gabriela.paluch@us.edu.pl, tel.: 32 359 2063, pok.1.25.

 

Wykaz wszystkich pracowników administracji wydziałowej wraz z wykazem  powierzonych obowiązków dostępny pod linkiem:

https://us.edu.pl/wydzial/wpia/zadania-administracji-wydzialowej-wraz-z-wykazem-osob-odpowiedzialnych-za-ich-wykonanie/

return to top