Dofinansowanie projektów w ramach konkursu Miniatura 8 dla badaczy i badaczek Wydziału Humanistycznego

26.09.2024 - 15:25 aktualizacja 26.09.2024 - 15:26
Redakcja: am

Miło nam poinformować, że na listach rankingowych działań zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursu Narodowego Centrum Nauki MINIATURA 8 znalazły się projekty badaczek i badaczy z Wydziału Humanistycznego:

• dr Dominika Topa-Bryniarska
    Tytuł projektu: Recenzja filmowa jako narzędzie perswazji: analiza argumentacji retorycznej i strategii dyskursywnych gatunku
    – kwota finansowania: 6157 zł
  • dr Paulina Charko-Klekot
    Tytuł projektu: Przestrzeń postsowiecka w ujęciu współczesnej rosyjskojęzycznej dramaturgii kobiecej
    – kwota finansowania: 29 850zł
  • dr Paweł Zakrajewski
    Tytuł projektu: Wielojęzyczny i multimodalny badacz: wybory i postawy wobec upowszechniania wiedzy
    – kwota finansowania: 49 947zł
  • dr Tomasz Pawlus
    Tytuł projektu: Cricoteca jako archiwum narracji dydaktyki polonistycznej
    – kwota finansowania: 6329 zł
  • dr Aleksandra Barwicka-Makula
    Tytuł projektu: Kontakty królowej Cecylii Renaty z rodziną pochodzenia w latach 1637-1644
    – kwota finansowania: 23 802zł

Celem konkursu MINIATURA jest wspieranie działań naukowych prowadzących do przygotowania przyszłego projektu badawczego, który zostanie złożony w konkursach Narodowego Centrum Nauki lub innych konkursach ogólnokrajowych i międzynarodowych.

Więcej informacji o konkursie oraz listy rankingowe znajdują się na stronie NCN.

logo Narodowego Centrum Nauki