Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Samorząd WNŚiT zaprasza na spotkanie

02.12.2020 - 20:42 aktualizacja 03.12.2020 - 10:50
Redakcja: jp

Jesteś studentem/ką Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych?

Słyszysz Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego i nie bardzo wiesz o kogo chodzi? Myślisz, że to organ uczelni działający na rzecz wykładowców?
A może masz wrażenie, że to nie studenci, a jakieś zupełnie postronne osoby?

Jeśli chcesz się czegokolwiek o Wydziałowej Radzie Samorządu Studenckiego zapraszamy na spotkanie.

Najpierw przedstawimy Wam nasze głównie zadania, a później liczymy na luźną rozmowę jak na studentów przystało. Będziecie mogli lepiej nas poznać, zadać nurtujące pytania i po prostu porozmawiać. Z uwagi na obecną sytuację, spotkanie odbędzie się w formie online. Link wrzucimy 2 grudnia.

Zachęcamy do włączenia kamerek, ale jeśli nie masz takiej możliwości – nie szkodzi, najważniejsza jest Twoja obecność! Wpadnij! Poznajmy się! Zapraszamy wszystkich studentów naszego wydziału!

W imieniu WRSS
Oliwia Janus