ForumCooperante pt. „Horyzonty prawa pracy”

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Filmowego – „Zmiany na rynku audiowizualnym”

KN Prawa Pracy „Opus per Laborem” zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Akademickie Prawo Pracy”

Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „IV Śląskie Forum Polityki Kryminalnej. Współczesne zagrożenia w ruchu lądowym, wodnym i powietrznym w perspektywie prawnej, kryminologicznej, kryminalistycznej, socjologicznej, securitologicznej, psychologicznej i medialnej”

Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa – „Przemoc w rodzinie”

Konferencja Naukowa pt. „System sądownictwa administracyjnego w Polsce – pytania o potrzebę zmian i kierunki rozwoju”

Spotkanie z dr hab. Olgą Sitarz, prof. UŚ – Koordynatorką w obszarze nauk społecznych w Szkole Doktorskiej UŚ

Praca z Systemem Informacji Prawnej Legalis – szkolenie online

Seminarium obszarowe doktorantów pt. „Współczesne wyzwania prawa prywatnego” – część II

KN Prawa Pracy „Opus per Laborem” i KN Prawa Własności Intelektualnej – „Utwory pracownicze a zatrudnienie niepracownicze typu cywilnoprawnego”