Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Student Tomasz Kapcia w finale Ogólnopolskiego, Międzyuczelnianego Konkursu Młodych Mistrzów | 29. Forum Teleinformatyki

15.09.2023 - 15:25 aktualizacja 20.09.2023 - 13:59
Redakcja: jp

Miło nam poinformować, że praca konkursowa studenta kierunku informatyka Tomasza Kapci została zakwalifikowana do szerokiego finału Ogólnopolskiego, Międzyuczelnianego Konkursu Młodych Mistrzów organizowanego w ramach 29. Forum Teleinformatyki.

Forum pod tematem przewodnim „System informacyjny państwa – dylematy rozwoju” odbędzie się 21-22 września 2023 r. Forum organizuje BizTech Konsulting SA oraz Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji. Honorowym patronatem wydarzenie objął Janusz Cieszyński – Minister Cyfryzacji.

Strona Forum: https://forumti.pl/

Tomasz Kapcia swoją pracę konkursową rozwija pod opieką mgr. inż. Tomasza Wesołowskiego oraz dr. inż. Przemysława Kudłacika m.in. w ramach działalności Koła Naukowego Elektroników i Informatyków (KNEiI).
W swojej pracy autor zajął się problematyką rozwoju rynku pracy, a konkretnie zaproponował nową platformę rekrutacji o szerokiej dostępności. Praca konkursowa nosi tytuł: „FindMeAJob – platforma do odwrotnej rekrutacji”, zachęcamy do jej poznania.

Tomasz Kapcia | Fot. archiwum prywatne

Gratulujemy i życzymy sukcesów podczas finału!