Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

T4E Open Dual Lecture na Uniwersytecie Sofijskim im. św. Klemensa z Ochrydy

28.03.2023 - 13:44, aktualizacja 28.03.2023 - 13:52
Redakcja: jp

Uniwersytet Sofijski im. św. Klemensa z Ochrydy organizuje Open Dual Lectures i poszukuje dwóch pracowników naukowych w celu wygłoszenia wykładu z następujących tematów:

• Zmiany klimatyczne i bezpieczeństwo energetyczne.
  • Inteligentne miasta dla zrównoważonego rozwoju.

Celem wykładu jest:

• zachęcenie do dialogu środowiska akademickiego z przemysłem;
  • określenie metodologii transferu wiedzy i know-how;
  • rozwój zawodowy;
  • wzmocnienie więzi między partnerami instytucjonalnymi.

Wykład odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2023 roku w Sofii, w Bułgarii i będzie transmitowany na żywo. Wykładowca musi być nominowany przez uczelnię partnerską, która przekaże dokumentację drogą elektroniczną w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 kwietnia 2023 r. na adres l.nikolaeva@gea.uni-sofia.bg  za pomocą formularza nominacyjnego.
W załączeniu do formularza zgłoszeniowego należy dostarczyć następujące dokumenty:
– curriculum vitae;
– kopię dokumentu tożsamości.

Uniwersytet Sofijski im. św. Klemensa z Ochrydy przyzna wynagrodzenie za uczestnictwo w wysokości 500 € i pokryje koszty podróży i zakwaterowania w dniu wykładu.