Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Webinar dla studentów z programowania w języku Java

21.03.2024 - 11:52, aktualizacja 21.03.2024 - 11:55
Redakcja: jp

Biuro Karier zaprasza do udziału w zajęciach z programowania w języku Java, organizowanych przez szkołę kodowania Codeaccess. Mają one na celu zaznajomienie z Javą osób, które do tej pory nie miały z nią styczności. Dzięki zajęciom uczestniczki i uczestnicy będą mieć możliwość stworzenia za pomocą kodu kalkulatora w programie IntelliJ, co pozwoli im odkryć logikę i przystępność programowania w języku Java, a także otworzy możliwość wyboru nowej ścieżki kariery.

Zajęcia odbędą się w formie online 25 marca w godz. 17.00–18.30. Zapisy prowadzone są poprzez stronę internetową. Po pobraniu bezpłatnego biletu na maila powinna przyjść wiadomość, w której będzie znajdować się również link do spotkania.

Szczegóły na stronie Biura Karier.