Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Życzenia na sesję egzaminacyjną

30.01.2022 - 15:28 aktualizacja 30.01.2022 - 15:31
Redakcja: magdakorbela

Szanowni Państwo,
Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

Dobiega końca semestr zimowy roku akademickiego 2021/2022. Rozpoczęliśmy go z ogromną radością, gdyż mogliśmy wrócić częściowo do zajęć kontaktowych, pozostając w przestrzeni online na gruncie wykładów dla większych grup studentów.

Niestety ostatni tydzień zajęć dydaktycznych a także rozpoczynającą się właśnie sesję egzaminacyjną zmuszeni jesteśmy ponownie poprowadzić zdalnie. To zdecydowanie nie pozwoli Wam Drodzy Studenci poznać smaku wspólnego uczenia się przed egzaminami a także wspierania się w ich trakcie, współdzielenia tych wielkich emocji. Dla samych egzaminatorów to też czas wymagający dużo większej pracy by przygotować online egzaminy w przystępnej dla studentów formie.

Dlatego z nadzieją oczekujemy jako społeczność uniwersytecka na powrót do sal wykładowych, pracowni i laboratoriów w semestrze letnim. Wiele będzie jednak zależało od rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju i związanych z nią zaleceń.

Życzymy Wam udanej sesji egzaminacyjnej oraz zasłużonego międzysemestralnego odpoczynku. Zachęcamy jednocześnie do dbania o swoje zdrowie, by nasz powrót na Uniwersytet był bezpieczny i trwały.

Władze Dziekańskie

Życzenia dobrej sesji
return to top