Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Pomoc dla Ukrainy | studentka fizyki i poetka w jednym zaprasza na wieczór autorski

15.03.2022 - 11:08 aktualizacja 15.03.2022 - 12:47
Redakcja: jp
Tagi: pomoc Ukrainie

W imieniu Patrycji Zuber, studentki kierunku fizyka na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych, serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie w dniu 21 marca 2022 r. o godz. 17.00 do sali wykładowej gmachu głównego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu; pl. Jana III Sobieskiego 3, piętro II.

Pani Patrycja Zuber jest autorką tomiku wierszy „Miedzy gwiazdami” wydanym przez Wydawnictwo Sowello w 2021 roku. Z inicjatywy Autorki i i z myślą o pomocy dla naszych sąsiadów z objętej wojną Ukrainy, podczas spotkania autorskiego będzie możliwość zakupienia tomiku poezji „Między gwiazdami”. Cała kwota ze sprzedaży przeznaczona będzie na zakup niezbędnych leków i środków opatrunkowych dla mieszkańców Ukrainy.

„Każdy pragnie pomóc na swój sposób. Jako studentka tego Uniwersytetu będę dumna i zaszczycona, jeżeli zechcecie mnie Państwo wesprzeć w promocji tego wydarzenia (…), bowiem jest to mój sposób, który może okazać się niezwykle skuteczny, o ile zostanie „usłyszany” przez odpowiednie grono” – mówi Pani Patrycja.

Tomik poezji jest także dostępny w zbiorach CINIBA; link do pozycji: https://integro.ciniba.edu.pl/

Link do wydarzenia: http://www.sbp.pl

Serdecznie zapraszamy.

Patrycja Zuber z tomikiem poezji w ręku
Patrycja Zuber
return to top