Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Ogólnopolski, Międzyuczelniany Konkurs Młodych Mistrzów | Rejestracja do 20 lipca

31.05.2023 - 10:15 aktualizacja 31.05.2023 - 14:18
Redakcja: jp

Serdeczne zapraszamy studentki i studentów do zgłaszania prac konkursowych na Ogólnopolski, Międzyuczelniany Konkurs Młodych Mistrzów.

Temat Konkursu: System informacyjny państwa – dylematy rozwoju”

O Konkursie

Konkurs Młodych Mistrzów jest przeznaczony dla studentów studiów I, II i III stopnia prezentujących własne koncepcje informatyczne, własne programy lub praktyczne zastosowania w przemyśle informatycznym. Mile widziane są zgłoszenia pasjonatów informatyki z kierunków nieinformatycznych, na przykład członków kół naukowych, szczególnie gdy dotyczą one konkretnych zastosowań informatyki w różnych dziedzinach życia. Przedstawiane prace mogą (ale nie muszą) być efektem prac dyplomowych, niekoniecznie już zakończonych. Prace mogą być zespołowe.

Konkurs jest wydarzeniem towarzyszącym konferencji pn.:  „XVIII Forum Teleinformatyki” – najstarszej (od 1995 roku) i aktualnie największej konferencji w branży IT dla sektora publicznego. Konferencji cieszącej się bardzo dużą popularnością.

Więcej o Konkursie

20 lipca – zakończenie zbierania zgłoszeń konkursowych
20 sierpnia – wybór przez Jury finalistów
21 września – ogłoszenie listy ścisłych finalistów dopuszczonych do prezentacji publicznej