Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Szkolenie ARK: „Radzenie sobie ze stresem oraz reagowanie na zmianę”

28.07.2020 - 12:37, aktualizacja 01.09.2020 - 14:29
Redakcja: SM

Jak panować nad emocjami? Czy stres można wykorzystać do lepszego działania? Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach?  Weź udział w szkoleniu prowadzonym przez firmę Alexander Mann Solutions i dowiedz się jak umiejętnie zarządzać stresem, by nie był niewdzięcznym obciążeniem.

Szkolenie „ Radzenie sobie ze stresem oraz reagowanie na zmianę” odbędzie się 4 sierpnia 2020 r., w godz. 10.00 – 12.00 na platformie www.

Podczas warsztatów zostaną omówione praktyczne porady jak radzić sobie ze stresem w codziennym życiu. Przeanalizowane zostaną czynniki zewnętrzne, jak i wewnętrzne wywołujące stres. Uczestnicy zastanowią się dlaczego czasem wyzwaniem staje się jego opanowanie, a ponadto szczegółowo zostanie omówiony stres związany z obowiązkami w pracy.
Uwaga zostanie również poświęcona tematowi zmian w życiu, które zazwyczaj wywołują rekcję stresową oraz właściwym metodom reagowania na nie.

Alexander Mann Solutions to brytyjska firma zajmująca się rekrutacją pracowników na całym świecie.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Informacja na stronie Biura karier UŚ