Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Ogólnopolski Konkurs Wzrostu Kryształów dla Młodzieży Szkolnej 2020 – Informacje dodatkowe w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2

06.04.2020 - 18:02 aktualizacja 06.04.2020 - 18:02
Redakcja: Marcin Łaciak

Zgodnie z zarządzeniem nr 28/2020 z dnia 12.03.2020 r. Rektora UŚ w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 dotyczącym odwołania wszelkich konferencji i imprez oraz wydarzeń organizowanych przez Uniwersytet Śląski w Katowicach, Gala wręczenia nagród Laureatom odbywająca się podczas Seminarium naukowego pt. ”Kryształy – porządek, piękno i użyteczność” w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Śląskiego w Chorzowie zostaje przełożona na inny termin, o którym poinformujemy w późniejszym czasie. Pozostałe terminy dotyczące konkursu pozostają bez zmian. Biorąc pod uwagę sytuację dotyczącą wirusa SARS-CoV-2 termin nadsyłania kryształów może zostać przedłużony.