Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Szanowni Uczestnicy
VII Ogólnopolskiego Konkursu Wzrostu Kryształów
dla Młodzieży Szkolnej 2020

Serdecznie gratulujemy Laureatom i Autorom wyróżnionych prac oraz wszystkim Nauczycielom i Opiekunom uczniów biorących udział w Konkursie.

Lista Laureatów

Dziękujemy także wszystkim Uczestnikom za nadesłane prace.
Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Z przykrością informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację pandemiczną uroczysta Gala wręczenia nagród zostaje odwołana. Dyplomy oraz nagrody zostaną rozesłane pocztą.
Poniżej zamieszczamy streszczenia zaplanowanych podczas Gali wykładów, które niestety w tym roku się nie odbędą.

Komitet organizacyjny

Nagrody główne

Wyróżnienia dla szkół:

– Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie, opiekun Pani Beata Jaszczak-Figiel,
– Katolicka Szkoła Podstawowa S.R.K.A.K. w Katowicach, opiekun Pani Elżbieta Barciak,
– I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie, opiekun Pani Ewa Borowska-Brzoza, za wyhodowanie wielu najpiękniejszych kryształów.

Wyróżnienie dla szkoły:

XI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, opiekun Pani Iwona Łacińska za najciekawszą prezentację z procesu hodowli kryształów.

Streszczenia wykładów