Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Nadzwyczajny zjazd Polskiego Towarzystwa Fizycznego

11.10.2020 - 19:30 aktualizacja 11.10.2020 - 22:00
Redakcja: jp

Serdecznie zapraszamy do udziału w XLVI Nadzwyczajnym Zjeździe Fizyków Polskich, który odbędzie się w dniach od 16 do 18 października 2020 r. w formie zdalnej. Poniżej przedstawiamy zaproszenie od Organizatora oraz podstawowe informacje; transmisja na kanale youtube wymaga rejestracji.

Szanowni Państwo,

16 października (piątek) rozpoczniemy trzydniowy 46. Nadzwyczajny Zjazd Fizyków Polskich. Tak jak informowaliśmy wcześniej Zjazd dla wszystkich uczestników i wolnych słuchaczy odbywać się będzie w przestrzeni wirtualnej. Udostępnimy Państwu otwartą transmisję w serwisie YouTube w ramach której mamy nadzieję, że będą Państwo mogli poczuć się obecnymi na naszych salach Zjazdowych – w piątek w Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej, gdzie 100 lat temu zostało założone Polskie Towarzystwo Fizyczne, zaś w sobotę i niedzielę w nowoczesnym Gmachu Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Niestety panujące obostrzenia epidemiczne nie pozwalają nam w rzeczywistości gościć na sali praktycznie nikogo więcej niż mówców i obsługę techniczną.

Każda osoba zarejestrowana jako Wolny Słuchacz będzie mogła uczestniczyć w Zjeździe jedynie biernie oglądając transmisję. Ponieważ transmisja będzie otwarta i bezpłatna, zachęcamy do zapraszania znajomych i współpracowników do wspólnego przeżywania naszego święta. Wszystkie szczegóły na naszej stronie: 100lat.ptf.net.pl

Wszyscy wolni słuchacze, którzy zadeklarowali taką wolę,otrzymają po Zjeździe pakiet materiałów konferencyjnych zawierający m.in. specjalnie wydaną książkę abstraktów z odnośnikami do plakatów i wystąpień dostępnych w sieci
Proszę sprawdzać nowe informacje w panelu uczestnika.

Mam nadzieję, że pomimo przeciwności losu i zdalnego charakteru XLVI Nadzwyczajny Zjazd Fizyków Polskich będzie dla nas wszystkich okazją do radosnego świętowania 100-lecia Polskiego Towarzystwa Fizycznego.

Życzę Państwu dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam,

Andrzej Wysmołek
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego NZFP2020

baner okolicznościowy Polskiego Towarzystwa Fizycznego
return to top