Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Doktorantka Aneta Kurpanik laureatką nagrody Naukowiec Przyszłości

31.03.2021 - 14:27 aktualizacja 16.08.2021 - 10:22
Redakcja: jp
Tagi: centrum inteligentnego rozwoju, Instytut Chemii, naukowiec przyszłości
Doktorantka Aneta Kurpanik | fot. archiwum A. Kurpanik
Doktorantka Aneta Kurpanik | fot. archiwum A. Kurpanik

Miło nam poinformować, iż doktorantka Pani mgr Aneta Kurpanik została laureatką nagrody Naukowiec Przyszłości.
Nagroda Naukowiec Przyszłości przyznawana jest obiecującym innowatorom już od 2016 roku. Organizatorem wyróżnienia jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, a Partnerem merytorycznym Nagrody Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju przy Politechnice Śląskiej, zaś partnerem medialnym i współorganizatorem sekcja tematyczna „Rzecz o Innowacjach”.
Misją nagrody jest pokazanie, że badania to nie wszystko, gdyż równie ważna jest postawa samego uczonego, która nie pozwala na zamknięcie zdobytej wiedzy w przestrzeni uniwersyteckiej, gdzie liczą się wyłącznie czasopisma punktowane oraz liczba wystąpień konferencyjnych. Nagroda „Naukowiec przyszłości” przyznawana jest zatem tym osobom, dla których promocja swoich wyników badawczych (już na etapie badań podstawowych) w ogólnopolskich mediach i na wydarzeniach gospodarczych stanowi klucz do relacji biznesowych.
„Ideą Nagrody jest wyszukiwanie, odkrywanie, docenianie i upublicznianie przede wszystkim badań naukowych i ich autorów, którzy aktualnie realizują swoje innowacyjne, nowatorskie projekty, a ich praca i efekty badań mogą skutkować pozytywnymi zmianami w bliższej lub dalszej przyszłości.”
Więcej o nagrodzie: http://naukowiecprzyszlosci.pl

Naukowiec przyszłości - Certyfikat - mgr Aneta Kurpanik
Naukowiec przyszłości - Certyfikat - mgr Aneta Kurpanik
return to top