Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Szanowni Uczestnicy
VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wzrostu Kryształów
dla Młodzieży Szkolnej 2021

Serdecznie gratulujemy Laureatom i Autorom wyróżnionych prac oraz wszystkim Nauczycielom i Opiekunom uczniów biorących udział w Konkursie.

Lista Laureatów

Dziękujemy także wszystkim Uczestnikom za nadesłane prace.
Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Seminarium naukowe pt. ”Kryształy – porządek, piękno i użyteczność” połączone z symbolicznym przekazaniem nagród odbędzie się 17 czerwca 2021r. Szczegółowe informacje na plakacie poniżej. Jednocześnie informujemy, że nagrody zostaną przesłane na adres szkoły lub bezpośrednio do Laureatów.

Link do spotkania: https://zoom.us/j/92167635092?pwd=cUprNUc2MDRrWjBFcXlFbnJHRmJLdz09

Komitet organizacyjny

Wyróżnienia dla szkół:

– Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Przegini, opiekun Pani Urszula Babiuch,

– II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku, opiekun Pani Małgorzata Kamińska, za wyhodowanie wielu najpiękniejszych kryształów.

Nagroda za najlepszą prezentację multimedialną

Nagrodę za najlepszą prezentację multimedialną przyznano Nicole Staczyńskiej uczennicy I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej. Serdecznie gratulujemy!

Program seminarium