Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Życzenia na nowy rok akademicki od Dziekanów Wydziału

01.10.2021 - 14:53 aktualizacja 01.10.2021 - 15:17
Redakcja: jp

Dziekani Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych

🎓 Całej społeczności Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych życzymy radości z nowego roku akademickiego 2021/2022, rozpoczynającego się po długim okresie nauczania zdalnego. Wszyscy cieszymy się na spotkanie z Wami.

🎓 Niech nowy rok akademicki obfituje w jak najwięcej sukcesów naukowych, organizacyjnych i dydaktycznych.

🎓 Wszystkim pracownikom Wydziału, a więc zarówno kadrze naukowej jak i dydaktycznej życzymy nieustającej radości z pracy ze studentami oraz pracy badawczej.

🎓 Studentom, zwłaszcza tym, którzy dopiero wchodzą w mury uczelni i Wydziału, życzymy wspaniałej przygody jaką niewątpliwie w życiu każdego człowieka są studia. Niech ta nieustająca praca, jaką jest nauka, da Wam nie tylko siłę i umiejętności, a także szansę zawodowego rozwoju oraz uczy radości z ich korzystania.

📆 6 października 2021 r. o godzinie 10:00 zapraszamy na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego na naszym wydziale, która odbędzie się w auli Śląskiego Międzyuczelnianego Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie. Jeśli nie dacie rady odwiedzić nas osobiście, zachęcamy do obejrzenia transmisji dostępnej na kanale YouTube Uniwersytetu Śląskiego.

Bądźcie zdrowi!
Dziekani Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych

return to top