Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Uczestnicy projektu Films4edu na spotkaniu w Maladze

10.10.2022 - 10:18 aktualizacja 10.10.2022 - 15:00
Redakcja: jp
Tagi: films4edu

Miło nam poinformować, iż w dniach 6-7 października 2022 r. partnerzy międzynarodowego projektu Films4edu spotkali się na Uniwersytecie w Maladze, aby podsumować dotychczasowe osiągnięcia projektu oraz zaplanować kolejne etapy jego realizacji.

Uniwersytet Śląski reprezentowali: dr hab. Dariusz Kajewski, dr Marcin Łaciak, dr hab. Aneta Słodek, prof. UŚ, mgr Joanna Stelmaszak, dr Aneta Szczygielska-Łaciak.

Serdecznie dziękujemy zespołom z Uniwersytetu w Maladze, Uniwersytetu w Zlinie, Uniwersytetu w Innsbrucku, Fundacji Małopolski Uniwersytet dla Dzieci oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, który jest liderem projektu Films4edu za owocne spotkanie i wspólną pracę.


Głównym celem projektu „A lexicon of educational films on the subject of STEM for primary and secondary school students – films4edu” jest produkcja filmów dydaktycznych do nauczania fizyki i chemii w szkołach podstawowych i średnich. Projekt współfinansowany jest z środków programu Erasmus+ Partnerstwa Strategiczne, akcja KA2.

Więcej o Projekcie na stronach:
www: films4edu.us.edu.pl
facebook: Films4edu

return to top