Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Perspektywy Women in Tech Summit 2023 | Przedłużenie rejestracji do 26.05.2023 r.

25.05.2023 - 10:55 aktualizacja 25.05.2023 - 11:18
Redakcja: magdakorbela

Drogie Studentki, Studenci, Wykładowczynie i Wykładowcy,

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje piątą już edycję największej w Europie i Azji konferencji dla kobiet w nowych technologiach Perspektywy Women in Tech Summit 2023, które odbędzie się 14-15 czerwca 2023 i gościć będzie ponad 10 000 uczestniczek i uczestników (offline i online) z 80 krajów świata. Wydarzeniu patronuje ponad 100 największych firm technologicznych oraz najlepsze uczelnie techniczne z Polski i ze świata.

Summit to 2 superintensywne dni rozmów o najnowszych zwrotach w technologiach i naszej wspólnej przyszłości w tym kontekście – z programem 4 scen, serią 60 specjalistycznych warsztatów, tech-talków, Career Expo ze stoiskami prawie 100 najbardziej innowacyjnych globalnych firm, a także Mentoring Zone, gdzie będzie można wziąć udział w jednej z 500 indywidualnych sesji mentoringowych ze znakomitymi liderkami i liderami świata technologii.

Perspektywy Women in Tech Summit 2023 to także 150 inspirujących mówców oraz znakomitych gości specjalnych. W tym roku będą to m.in.: Francesca Cavallo, aktywistka i autorka przetłumaczonej na 50 języków książki “Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek” oraz Mark Brzezinski, Ambasador USA w Polsce, a jako keynote speakerzy wystąpią m.in. Joanne Hannaford, Chief Technology & Operations Officer w Credit Suisse AG, Laura Koormann, Head of Digital Solutions IT Team w Continental, Grzegorz Cimochowski, Head of Business Advisory Department w KPMG.

Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe – spotkania w firmach (Tech Warsaw Welcomes), seminarium naukowe dla badaczek i badaczy w zakresie informatyki oraz gala wieczorna z wręczeniem tytułów TOP10 Women in Cloud Computing. Najważniejszymi tematami tegorocznej konferencji będą: zagadnienia sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, deep techu, rozwiązań chmurowych, komputerów kwantowych i cyfrowej ekologii, a także WEB 3.0 i NFT.

Perspektywy Women in Tech Summit jest też pierwszą w Polsce imprezą pozytywną klimatycznie. Podobnie jak w zeszłym roku – całkowity ślad węglowy konferencji zostanie zoffsetowany poprzez stworzenie wiecznego lasu w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Emisje będą zatem więcej niż zrównoważone – nie tylko zeroemisyjność, ale też pozytywny wpływ na klimat.

Przesyłamy link do FORMULARZ, gdzie można się zgłaszać po darmowy bilet.

DLA PAŃ (I PANÓW) Z KADRY zainteresowanych Summitem dostarczymy DARMOWE KODY NA BILETY – w tym celu prosimy o wypełnienie FORMULARZ DLA KADR UCZELNI.

Wydłużamy ostateczny termin rejestracji do 26 maja br.

Zobacz: Film promocyjny

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Jeśli jeszcze się wahasz, obejrzyj na relację z ubiegłorocznej edycji, w której wzięli udział studenci WNSiT: Women In Tech Summit 2022 | Fotorelacja.

sześć osób pozujących do zdjęcia

Nie przegap szansy na udział w tak ważnym wydarzeniu o kobietach w technologii i IT, skorzystaj z możliwości czerpania inspiracji, wiedzy i nawiązywania kontaktów w międzynarodowym środowisku.

Do zobaczenia na Perspektywy Women in Tech Summit 2023!

return to top