Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Aplikuj o koszulkę z nowym znakiem graficznym promującym Wydział

26.10.2023 - 11:35 aktualizacja 27.10.2023 - 12:01
Redakcja: jp

|tekst: dr hab. Agnieszka Nowak-Brzezińska, prof. UŚ – Prodziekan ds. promocji i rozwoju|

Szanowni Państwo,

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych ma swój nowy, niepowtarzalny znak graficzny. Wierzę, że zostanie przez każdego polubiony, gdyż w atrakcyjnej formie prezentuje skrót nazwy naszego Wydziału.

Znak graficzny został zaprojektowany przez dr. hab. Tomasza Kipkę, prof. UŚ Pełnomocnika Rektora ds. identyfikacji wizualnej Uniwersytetu Śląskiego.

W konsekwencji mamy wspaniałe koszulki, które teraz będziemy mogli z dumą nosić na wszelkich formach wydarzeń promujących nasz Wydział, kierunki studiów, badania naukowe czy działalność kół naukowych. Zachęcam Państwa bardzo gorąco do wypełnienia formularza, który pozwoli nam dobrze rozdzielić zasób koszulek. Formularz został przesłany mailem do wszystkich pracowników i studentów Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych.

W pierwszej kolejności koszulki przekażemy tym pracownikom, doktorantom, studentom, którzy rzeczywiście promują Wydział, angażując się w różne wydarzenia: Święto Liczby Pi, Śląski Festiwal Nauki, różne konkursy, pokazy i inne aktywności.

Chcemy w miarę sprawnie przeprowadzić ten proces, dlatego uprzejmie proszę o wypełnienie formularza do niedzieli 5 listopada, do północy.

Koszulki są świetne! Gorąco zachęcam!

dr hab. Agnieszka Nowak-Brzezińska, prof. UŚ
Prodziekan ds. promocji i rozwoju

Znak graficzny promujący Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych | Projekt: dr hab. Tomasz Kipka, prof. UŚ
return to top