Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Zaproszenie na ICP Bootcamp III i ICP Hackathon

19.08.2024 - 11:03 aktualizacja 19.08.2024 - 11:09
Redakcja: jp

Zapraszamy studentów do zapoznania się z zaproszeniem firmy ICP HUB POLAND do udziału w trzeciej sesji, pierwszej edycji ICP Bootcamp.

W dniach 19-24 sierpnia odbędzie się ostatnia sesja pierwszej edycji ICP Bootcamp, która będzie podsumowaniem wiedzy zdobytej podczas poprzednich spotkań. Cykl spotkań zostanie zwieńczony ICP Hackathon.

Najlepsze zespoły i projekty ICP Hackathonu zostaną wyróżnione nagrodami o łącznej puli 3000$:
I miejsce: 1500$
II miejsce: 1000$
III miejsce: 500$

Szczegóły wydarzenia:

Głównym celem III sesji bootcampu jest inkubacja pomysłów przedstawionych przez uczestników. Wydarzy się to poprzez:
– adaptację pomysłów na ICP,
– wsparcie eksperta w tworzeniu zaplanowanych aplikacji,
– rozwinięcie technicznego działania ICP,
– omówienie zasad bezpieczeństwa na ICP,
– Q&A o ICP.

Jak wziąć udział?

Zarejestruj się korzystając z linków:

Samo wydarzenie odbywa się na Discordzie firmy ICP HUB POLANDhttps://discord.gg/rW7rcPdk.

Uczestnicy ICP Bootcamp III x ICP Hackathon otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu.