Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

01.09.2024 - 21:03 aktualizacja 01.09.2024 - 21:28
Redakcja: jp

|tekst: dr hab. Seweryn Kowalski, prof. UŚ|

W dniu 31 sierpnia 2024 r. skończyła  się kadencja Dziekana Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych – prof. dr hab. Danuty Stróż (dziekan w latach 2019-2020 i 2020-2024) oraz prodziekana ds. studenckich i kształcenia – dr hab. Ewy Malickiej, prof. UŚ (prodziekan w latach 2020-2024).

Pragnę wyrazić głęboką wdzięczność za lata wspólnej pracy, poświęcenia i zaangażowania, które włożyły Panie w rozwój Wydziału. Wasze oddanie, mądrość oraz nieustające dążenie do podnoszenia standardów nauczania i badań naukowych miały ogromny wpływ na naszą wspólnotę akademicką.
Dzięki Waszemu wysiłkowi nasz Wydział stał się silniejszy, bardziej otwarty na nowe idee i lepiej przygotowany do wyzwań przyszłości. Wasza troska o studentów, pracowników i całą społeczność akademicką była zawsze odczuwalna i stanowiła inspirację dla nas wszystkich.
Doceniam Waszą współpracę, życzliwość oraz umiejętność tworzenia atmosfery współdziałania i wzajemnego wsparcia. Jako obecny dziekan mam zaszczyt kontynuować pracę na fundamentach, które wspólnie zbudowaliście, i jestem wdzięczny za wszystko, czego mogłem się od Was nauczyć.
Życzę Wam dalszych sukcesów w przyszłych wyzwaniach, zarówno zawodowych, jak i osobistych.
Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie miała kontynuację, choć w innej formie. Dziękuję za Waszą nieocenioną pracę i wsparcie przez te wszystkie lata.

dr hab. Seweryn Kowalski prof. UŚ – dziekan Wydziału