Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych | 27.10.2023 r.

07.06.2023 - 13:44, aktualizacja 25.10.2023 - 09:48
Redakcja: jp
Tagi: diploma ceremony, rozdanie dyplomów

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych odbędzie się 27 października 2023 r. o godzinie 16.00 w sali P/0/05 w Chorzowie przy ul. 75 Pułku Piechoty 1A.

Absolwenci, którzy wezmą udział w wydarzeniu, przywdzieją togi akademickie oraz wyjątkowe birety, otrzymają list gratulacyjny, a uroczystość zwieńczy słynny gest wyrzucenia biretów w górę. Będzie to też niepowtarzalna szansa wykonania pamiątkowego zdjęcia z promotorem pracy dyplomowej oraz maskotką Uniwersytetu Śląskiego – USiołkiem.

Wydarzenie uświetni występ zespołu VocalTrio: trzech wyjątkowych osobowości z ogromnym doświadczeniem w śpiewie i muzyce. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny głos i styl, co sprawia, że VocalTrio to prawdziwa mieszanka talentów:

Agata Widera-Burda- sopran
Weronika Gębala – mezzosopran
Grzegorz Rogut – tenor

Chwilę po uroczystości będzie również okazja do uczczenia sukcesu w gronie koleżanek i kolegów ze studiów, a także rodziny i przyjaciół.

Rejestracja trwa do 22.10.2023 r. Link do formularza: https://formularze.us.edu.pl/dyplom