Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

10.10.2024 - 10:02, aktualizacja 10.10.2024 - 15:37
Redakcja: jp

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy serdeczne życzenia wszystkim pracownikom naszego Wydziału – wykładowcom, badaczom, pracownikom administracyjnym oraz wszystkim, którzy codziennie wkładają ogromny wysiłek w rozwój edukacji i wspieranie naszej społeczności akademickiej. Dziękujemy Wam za zaangażowanie, pasję i nieustanną pracę na rzecz kształcenia kolejnych pokoleń studentów.

Z radością informujemy również, że z tej okazji przyznane zostały Nagrody Rektora, które są wyrazem uznania dla tych, którzy w wyjątkowy sposób wyróżnili się swoją pracą w mijającym roku.

Lista nagrodzonych
źródło: https://bip.us.edu.pl

Nasi pracownicy otrzymali nagrody za:

• Wybitne osiągnięcia naukowe – za publikacje, badania i projekty, które przyczyniły się do rozwoju nauki na arenie krajowej i międzynarodowej.
  • Sukcesy dydaktyczne – za szczególne zaangażowanie w proces nauczania, innowacyjne podejście do kształcenia i inspirujące metody pracy ze studentami.
  • Inicjatywy organizacyjne  – za wkład w działania promocji naszej oferty dydaktycznej i naukowej w otoczeniu społeczno-gospodarczym oraz wzmacnianie naszej renomy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym! Wasze osiągnięcia i zaangażowanie są nieocenionym wkładem w rozwój naszej uczelni. Życzymy Wam dalszych sukcesów, satysfakcji z pracy oraz nieustającej inspiracji do działania!

Dziekan Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych wraz z Prodziekanami

Dziekan i prodziekani Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych podczas inauguracji roku akademickiego 2024/2025 | Fot. A. Kołodziejczyk

Wybrane zdjęcia z rozdania nagród, które obyło się podczas inauguracji roku akademickiego 2024/2025