Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Konferencja dydaktyczna podsumowująca projekt Films4Edu | 24.02.2023 r., Kampus Chorzowski

08.02.2023 - 12:30, aktualizacja 08.02.2023 - 14:56
Redakcja: admin

Serdecznie zapraszamy nauczycieli nauk ścisłych i przyrodniczych, a w szczególności nauczycieli fizyki i chemii na międzynarodową konferencję podsumowującą projekt Films4Edu.

O Projekecie

Przypominamy, że celem głównym projektu Films4Edu jest stworzenie bazy filmów ilustrujących proste eksperymenty z fizyki i chemii wraz ze scenariuszami opisującymi  propozycje ich wykorzystania podczas lekcji. Projekt jest realizowany przez Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych. Więcej o projekcie:  films4edu.us.edu.pl W ramach projektu powstała baza filmów ilustrujących proste eksperymenty z fizyki i chemii wraz ze scenariuszami opisującymi propozycje ich wykorzystania podczas lekcji. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną przykładowe filmy.

O Konferencji

Zapraszamy na wykład oraz warsztaty eksperymentalne, podczas których uczestnicy poznają i wykonają proste eksperymenty, które będą mogli wykorzystywać na lekcjach. Udział w konferencji jest bezpłatny.
Język konferencji: polski i angielski. Prezentacje oraz wykład będą tłumaczone odpowiednio na język polski lub angielski.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Każdy uczestnik otrzyma drogą elektroniczną certyfikat udziału w konferencji.
Rejestracja na konferencję odbywa się wyłącznie on-line, za pomocą formularza rejestracyjnego. Link do formularza: https://formularze.us.edu.pl/films4edu. Link jest już aktywny. Liczba uczestników jest ograniczona.

Do pobrania:
Zaproszenie na Konferencję