Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Krakowsko-Katowickie Seminarium Fizyki Fazy Skondensowanej

24.06.2024 - 08:33, aktualizacja 24.06.2024 - 09:46
Redakcja: jp

Serdecznie zapraszamy  do uczestnictwa w XIX Seminarium Krakowsko – Katowickim Fizyki Fazy Skondensowanej, które odbędzie się w dniu 28 czerwca 2024 w Chorzowie ul. 75. Pułku Piechoty 1A. Obecna edycja corocznych spotkań fizyków prowadzących badania z zakresu fizyki fazy skondensowanej oraz innych obszarów nauki, w których wykorzystywana jest specjalistyczna aparatura naukowa, organizowana jest przez Instytut Fizyki im. Augusta Chełkowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Wydarzenie realizowane jest w ramach obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024, w paśmie Miasto-Region-Akademia. Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Województwa Śląskiego – Współorganizatora Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024.