Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

[ONLINE] „Ach ta chmura” – spotkanie z bankiem Citi Handlowy

04.02.2021 - 14:37, aktualizacja 04.02.2021 - 14:52
Redakcja: jp

W ciągu najbliższych lat większość firm będzie korzystać z chmury. Co to oznacza dla nas? Jak rozwiązania chmurowe wpłyną na nasze codzienne funkcjonowanie? W jaki sposób najlepiej wykorzystać szanse, które ze sobą niosą? Jak będzie wyglądał świat bez serwerów? O tym i o wielu innych zagadnieniach opowiedzą eksperci Banku Citi Handlowy.

O WYDARZENIU
Program spotkania:

• „Świat bez serwerów” – Co to jest chmura i co za nią stoi, o tym jak zasoby obliczeniowe i pamięć stały się nieograniczone i dostępne od zaraz;
  • Nowe modele wytwarzania i wdrażania oprogramowania – programowanie funkcyjne, mikroserwisy, distributed computing, czyli niegraniczona skalowalność dzięki „oddzieleniu” oprogramowania od serwerów;
  • Everything-as-Code” – wstęp do całkowitej automatyzacji.

O ORGANIZATORZE
Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. – najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część grupy Citi – wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach.

SPOSÓB APLIKACJI
Zapisy odbywają się poprzez stronę.

źródło: Biuro Karier