Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Poniedziałek z IT | eq system | Big picture perspective, czyli dzień z pracy DevOpsa i jego „narzędziownik”.

20.10.2022 - 13:05, aktualizacja 28.10.2022 - 15:35
Redakcja: jp
Tagi: poniedziałek z IT

Bartłomiej Kępka – kierownik Zespołu DevOps

O spotkaniu

Big picture perspective, czyli dzień z pracy DevOpsa i jego „narzędziownik”.

Podczas wystąpienia z praktykiem zostaną omówione narzędzia i sposoby działania na projektach oraz proces dbania o produkt na różnych etapach jego powstawania. Podczas spotkania skupimy się na przedstawieniu procesu CI/CD, który z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi pozwala kompleksowo dostarczyć oprogramowanie do klientów. Przyjrzymy się także narzędziu Jenkins.

Opis firmy

Od 1991 roku eq system doradza, tworzy i wdraża rozwiązania informatyczne w zakresie kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Nasz autorski system XPRIMER służy optymalizacji procesów w zakresie zarządzania produkcją i personelem. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, reprezentującymi sektor produkcyjny, usługowy i handlowy.

Z roku na rok rośniemy w siłę i poszerzamy swoje struktury. Tempo naszego rozwoju jest efektem zespołowej pracy ponad 200 zdolnych i ambitnych specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy w naszych pracowników i chętnie w nich inwestujemy. Stawiamy przed nimi wyzwania, bo wiemy, że razem będziemy w stanie sprostać każdemu z nich.

Zapraszamy na spotkania, podczas których będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów w zakresie tworzenia oprogramowania i wspierać Cię w budowaniu kompetencji przydatnych na rynku pracy.

Link do spotkania