Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

 • Polski
 • English
search
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Poniedziałek z IT | Keywords Studios | Wydałem aplikację i co dalej? O czym pamiętać planując wsparcie swoich projektów!

08.01.2024 - 21:55, aktualizacja 10.01.2024 - 10:21
Redakcja: slawomirkaptacz
Tagi: poniedziałek z IT

Prowadzący

Dawid Zaborny – Organizational Development Specialist
Dawid Zaborny jest ekspertem ds. kultury organizacyjnej i trenerem w dziale Player Engagement firmy Keywords Studios. Na co dzień służy swoją wiedzą tworząc rozwiązania szkoleniowe dla liderów branży gier komputerowych. Był też prelegentem na licznych konferencjach i śląskich uczelniach. 

O spotkaniu

Wydałem aplikację i co dalej? O czym pamiętać planując wsparcie swoich projektów!

Wydanie autorskiej aplikacji to wspaniały krok na drodze każdego programisty. Zrozumienie, co dzieje się później i jak możemy się na to przygotować ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia długofalowego sukcesu.

Podczas tego 1,5-godzinnego wykładu poznasz spostrzeżenia i porady ekspertów dotyczące następujących tematów:

 1. Wsparcie użytkowników i ich skuteczna retencja
  Odkryj strategie utrzymywania zaangażowania i zadowolenia użytkowników, zapewniając, że pozostaną lojalni wobec Twojej aplikacji.
 2. Działania promocyjne i zarządzanie społecznością
  Co robić by maksymalizować zasięg aplikacji i zyski dzięki skutecznym działaniom promocyjnym i zaangażowaniu społeczności.
 3. Wymogi prawne: Moderacja, budowanie zaufania i bezpieczeństwo użytkowania
  Zrozumienie wymogów prawnych i obowiązków związanych z moderacją i bezpieczeństwem w środowisku cyfrowym.
 4. Rozwój produktu oparty na danych
  Zapoznaj się ze sztuką gromadzenia niezbędnych informacji, aby kierować rozwojem aplikacji, czyniąc ją skoncentrowaną na użytkowniku.

W trakcie wykładu usłyszysz przykłady z życia wzięte i fascynujące historie pochodzące prosto od wiodących światowych twórców gier. Zyskasz unikalny wgląd w strategie, które przyczyniły się do ich sukcesu.

Opis firmy

Keywords Studios to międzynarodowa firma świadcząca szeroki wachlarz usług dla klientów branży gier wideo. Organizacja prężnie rozwija się globalnie i z dużą intensywnością poszerza swoją działalność również w Katowicach, gdzie zatrudnia już 1300 osób w ramach trzech linii serwisowych: Functionality Quality Assurance (FQA – dział testów funkcjonalnych), Player Engagement (PE – dział wsparcia gracza) i Localization Quality Assurance (LQA – dział zapewnienia jakości lokalizacji). W najbliższym czasie firma otworzy swój nowy oddział we Wrocławiu.

Link do spotkania

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join…

return to top