Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Poniedziałek z IT | Sopra Steria | Zwinne zarządzanie projektami w praktyce. Czy można pogodzić zwinność z ładem projektowym?

18.11.2023 - 23:12, aktualizacja 23.11.2023 - 12:47
Redakcja: slawomirkaptacz
Tagi: poniedziałek z IT

Prowadzący

Marek Pawlak – Project Manager

O spotkaniu

Zwinne zarządzanie projektami w praktyce. Czy można pogodzić zwinność z ładem projektowym?

Punktem wyjścia dla naszych rozważań o zwinnym zarządzaniu projektami będzie osławiony „Manifest Agile”. Omówimy kilka mitów i faktów związanych ze zwinnym zarządzaniem projektami. Poznasz DSDM – framework opracowany przez Agile Business Consortium. W przystępnej formule dowiesz się m.in. o rolach członków zespołu projektowego i o tym jak dobrać elementy framework’u do potrzeb swojego zespołu i projektu, żeby ostatecznie oddać w ręce klienta produkt, którego rzeczywiście potrzebował.

Opis firmy

Sopra Steria Apps Services, jako Globalne Centrum Serwisowe dla rozwoju oprogramowania, jest liderem w dziedzinie transformacji cyfrowej. Tej Firmie zaufały organizacje prywatne i publiczne podejmujące złożone i krytyczne wyzwania biznesowe. Konsultanci IT na co dzień tworzą oraz doskonalą istniejące już rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie, w tym AI. Wykorzystują również takie języki programowania jak Java, .Net, C++ oraz rozwiązania chmurowe.

Link do spotkania

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join…

return to top