Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Poniedziałek z IT | W czym zbudujesz swoją następną aplikację mobilną i dlaczego to będzie Flutter?

16.03.2022 - 12:20, aktualizacja 04.05.2022 - 11:36
Redakcja: jp
Tagi: poniedziałek z IT
logo firmy eq system

Kamil Faliński – programista eq system

O spotkaniu

W czym zbudujesz swoją następną aplikację mobilną i dlaczego to będzie Flutter?

Zapewne każdy spotkał się kiedyś ze stwierdzeniem, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Framework Flutter w wykonaniu Google ewidentnie pokazuje, że nie zawsze jest ono prawdziwe!

W trakcie spotkania opowiemy o tym jak buduje się wieloplatformowe, a jednocześnie wydajne aplikacje poruszając poniższe wątki:

• Cztery aplikacje i jeden kod źródłowy
  • Potężny ekosystem napędzany przez społeczność
  • Narzędzia i możliwości, które otrzymujemy wybierając Fluttera
  • Jak wygląda codzienna praca Flutter Developera?

Opis firmy

Od 1991 roku eq system doradza, tworzy i wdraża rozwiązania informatyczne w zakresie kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Nasz autorski system XRIMER służy optymalizacji procesów w zakresie zarządzania produkcją i personelem. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, reprezentującymi sektor produkcyjny, usługowy i handlowy.

Z roku na rok rośniemy w siłę i poszerzamy swoje struktury. Tempo naszego rozwoju jest efektem zespołowej pracy ponad 180 zdolnych i ambitnych specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy w naszych pracowników i chętnie w nich inwestujemy. Stawiamy przed nimi wyzwania, bo wiemy, że razem będziemy w stanie sprostać każdemu z nich.”

Link do spotkania

eq system logo